Rozgrywki Piłkarskiej Ligi Ministrantów rozpoczęte!

Sobota 24 listopada dla ministrantów z naszej parafii oznaczała zacięte zmagania w rozgrywkach Piłkarskiej Ligi Ministrantów.

Cel jest oczywisty – udział w finale w Paradyżu. Jak zawsze rozgrywki toczą się w trzech kategoriach wiekowych: młodzik (6-12 lat), junior młodszy (13-15 lat) i junior starszy (16-18 lat). Chociaż wystawiliśmy drużyny we wszystkich kategoriach, to z przyczyn formalnych mecz rozegrany w najstarszej kategorii uznany został za spotkanie „towarzyskie”, a więc niezaliczone do klasyfikacji punktowej. W kategorii młodzików początek mieliśmy rewelacyjny i prowadziliśmy 2:0, ale przeciwnicy z parafii w Serbach zdołali jeszcze przed przerwą wyrównać. Niestety nie utrzymaliśmy koncentracji w II połowie i… ostatecznie mecz przegraliśmy.  Wszystkie nasze smutki zamieniła na bramki nasza drużyna juniorów młodszych! Ostro zaczął Kuba, który strzelił 5 goli, Grzesiu i Adam  – razem 3, no 2 Maks. Wygraliśmy 10:0! Wyniki sportowe to jedno, a serce do walki to drugie. Za wspaniałą walkę we wszystkich kategoriach serdecznie chłopcom dziękujemy!