Podziękowanie za posługę Pani Organistki

Nasza Parafia istnieje od 31 lat a przez 30 lat w naszym kościele posługiwała jako organistka Pani Danuta. W niedzielę, 2 sierpnia, podczas Mszy św. o godz. 7:30 podziękowaliśmy jako parafianie za jej wieloletnie zaangażowanie. Życzymy Pani Danucie obfitego Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask.

Dziękujemy też Panu Tomaszowi Matuszakowi, który również przez 30 lat włączał się aktywnie w różne działania w naszej Parafii, między innymi jako fotograf. To dzięki Niemu nasza strona internetowa oraz kronika parafialna obfitowały w zdjęcia z wydarzeń. Jak sam podkreśla, praca z księdzem kanonikiem Januszem Idzikiem (Szefem) była dla niego wielkim zaszczytem. Życzymy Panu Tomaszowi również Bożego błogosławieństwa, zdrowia i potrzebnych łask.