10 Niedziela B

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

10 NIEDZIELA  B, 9.06.2024

 

 1. Witamy dzisiaj w naszej Parafii O. Franciszkanina, który odnawia charyzmat i przesłanie męczeństwa Pierwszych Polskich Męczenników Misjonarzy z Pariacoto: bł. Michała i bł. Zbigniewa.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
 3. Zapraszamy dzisiaj o godz. 16:00 na modlitwę Uwielbienia i Katechezę Biblijną pt. „Etapy stworzenia świata”. Poświęcona będzie także woda, sól i oliwa.
 4. Dzisiaj w Kolegiacie Głogowskiej o godz. 18.00 Ksiądz Bp Paweł Socha przewodniczyć będzie Nieszporom z kanonikami Głogowskiej Kapituły. Oprawa muzyczna w wykonaniu chóru Magnificat. Zapraszamy.
 1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów udających się na pielgrzymkę do Wilna.
 2. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 3. Katechezy przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych w piątek i w sobotę po Mszy św. wieczornej.
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 odprawiona będzie Msza św. w I rocznicę I Komunii św. dzieci z ubiegłego roku. W związku z tym w środę o godz. 15.30 zapraszamy na Spowiedź Św. W piątek o godz. 16.00 odbędzie się w próba w kościele. Zapraszamy
 1. Dziękujemy wszystkim osobom i grupom zaangażowanym w przygotowanie liturgii i ołtarzy na Uroczystości Bożego Ciała. Cześć oddawana Jezusowi niech owocuje wśród nas Jego błogosławieństwem. Bóg zapłać!
 2. Zapraszamy na wyjazd na Uroczystość Odpustową Matki Bożej w Rokitnie w sobotę 15 czerwca. Wyjazd z Głogowa o godz. 7.30, koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii.
 3. Można jeszcze dołączyć na wyjazd pielgrzymkowy do Herzegowiny i Medugorje. Zapisy u ks. Piotra. Wyjazd od 19 czerwca do 30 czerwca.
 4. Czciciele św. Michała Archanioła zapraszają na jednodniowy wyjazd na Jasną Górę w dniu 6 lipca. Zapisy i informacje u osób podanych na plakacie. Tel. 507 470 424
 5. Apostolat Maryjny zaprasza na dwudniową pielgrzymkę do Gidla, Żarkowa i Częstochowy w dniach 26-27 lipca. Informacje na plakacie i pod nr tel. 782 279 286.
 6. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.