1 Niedziela Wielkiego Postu A

Ogłoszenia Duszpasterskie 1 Niedziela Wlk. Post C, 26.02. 2023

 

 1. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej, odbędzie się zbiórka środków finansowych do puszek, które za pośrednictwem Caritas Polska, zostaną przeznaczone na pomoc ofiarom wojny.
 2. Dziękujemy bardzo osobom zaangażowanym w organizację podczas ferii zimowych Parafialnej Półkolonii „Przybij piątkę czyli 5 dni z Jezusem”. Dobry Bóg niech wynagrodzi trud i miłość okazane wobec najmłodszych.
 3. W poniedziałek o godz. 18.00 spotyka się Apostolat Maryjny.
 4. W środę od godz. 18.00 – Grupa „Matki w Modlitwie”. Przed Mszą św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie modlitewne Apostolatu Margaretka.
 6. Zapraszamy na Nabożeństwa Pasyjne: Drogę Krzyżową w piątki o godz. 15.00 i 17.30 dla dorosłych, a o godz. 16.30 Drogę Krzyżową dla dzieci. Nabożeństwo Gorzkie Żale odprawiane będzie w niedziele o godz. 17.00. Pamiętajmy także w osobistej modlitwie o codziennym Różańcu i Adoracji Najświętszego Sakramentu.
 7. Wspólnota Róż Żywego Różańca zaprasza wszystkich parafian w pierwszy czwartek miesiąca tj. 2 marca o godz. 17.15 do Kaplicy Adoracji na różaniec w intencji kapłanów naszej parafii.
 8. Zapraszamy w I Piątek i I Sobotę na Modlitwę Komunii Wynagradzającej – Wigilię Dwóch Serc wg programu zimowego: w I Piątek o godz. 18.00 Msza św. i okazja do spowiedzi św., następnie Różaniec Biblijny z Adoracją Najświętszego Sakramentu i Oficjami do Najświętszego Serca Jezusowego.
 9. W I Sobotę 8.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP. z Komunią Wynagradza-jącą, Różaniec Biblijny z Adoracją Najświętszego Sakramentu oraz Oficjum Maryjne.
 10. W piątek ks. Jacek odwiedzi chorych przed południem, a ks. Artur w sobotę.
 11. Zapraszamy wszystkich mężczyzn na „Męski Różaniec ulicami Głogowa„, który odbędzie się w sobotę (4 marca). Rozpoczęcie o godz.10:15 na dziedzińcu Kościoła Bożego Ciała.
 12. W niedzielę 5.03 o godz. 7.30 odbędzie się zmiana Tajemnic Różańcowych.
 13. W przyszłą niedzielę spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, z grupy księdza Artura po Mszy świętej o godzinie 11:00 w kościele.
 14. Przypominamy, że, spotkanie grupy Krąg Biblijny dla dorosłych odbędzie się w trzecią środę miesiąca.
 15. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w naszej Parafii 19 marca w IV niedzielę Wlk. Postu. Poprowadzą je Misjonarze Międzynarodowego Przymierza Świętej Rodziny.
 16. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej wyłożonej na stolikach.
 17. Dziękujemy za ofiary składane na tacę lub jako przelew bankowy Nasza Świątynia. 
 18.  Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.
 19.  Odszedł do wieczności: +Józef Łyp. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.