16 Niedziela A

OGŁOSZENIA – 16 NIEDZIELA  A, 23.07.2023

 

 1. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżnych dzisiaj po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów mechanicznych oraz zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy, organizowana przez MIVA Polska. Niech to będzie nasze dziękczynienie za bezpieczne podróże: 1 Grosz za 1 Kilometr.
 2. We wtorek od godz. 17.00 zapraszamy w Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu na Nabożeństwo do Królowej Pokoju w intencji dzieci oraz młodzieży naszej parafii jak i naszych rodzin.
 3. W piątek po Mszy św. wieczornej można będzie przyjąć błogosławieństwo Olejem św. Charbela.
 4. Zachęcamy do codziennego nawiedzenia Chrystusa podczas Adoracji, On bowiem ma Słowa Życia Wiecznego.
 5. W ciągu tygodnia okazja do spowiedzi jest pół godziny przed Mszą św. wieczorną: od godz. 17.30 -18.00.
 6. Kancelaria Parafialna czynna jest w soboty od godz. 10.00-11.00.
 1. Prasa katolicka wyłożona jest z tyłu kościoła. Dziękujemy za ofiary składane na Parafię w kościele lub jako przelew bankowy Nasza Świątynia.
 2. W piątek (28.07) o godz. 18.45 w kolegium kościoła Bożego Ciała odbędzie się spotkanie przed pielgrzymką pieszą na Jasną Górę. Istnieje również możliwość zapisania się podczas tego spotkania.
 3. Święci tygodnia: pn. – św. Kingi, dziewicy; wt. – św. Jakuba, Apostoła; śr. – św. Joachima i Anny, Rodziców NMP; pt. – św. Charbela, prezbitera; so. – św. Marty, Marii, Łazarza;
 4. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia i odpoczynku wakacyjnego.
 5. Odeszli do wieczności +Witold Filipiak; +Roman Graczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.