16 Niedziela C

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 NIEDZIELA, ROK C  17.07.2022

 

 

  1. Pragniemy przypomnieć o trosce rodziców, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz remontu organów. Wpłaty z dopiskiem „Organy” można dokonywać na konto parafialne: 55 1020 3017 0000 2902 0136 8398. Obecnie posiadamy 8500 zł z potrzebnych 35 000 PLN.  
  3. Dziękujemy także za ofiary składane na rzecz naszej Parafii w formie przelewu bankowego z dopiskiem „Nasza świątynia”, bądź składane na tacę. Bóg zapłać.
  4. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Jest to zaproszenie do modlitwy i refleksji dla wszystkich podróżujących, do nabywania mądrości podróżowania i korzystania ze środków temu służących. Po Mszach św. odbędzie się poświęcenie pojazdów na parkingu kościelnym oraz zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy, jako podziękowanie za szczęśliwe podróże ostatniego roku: 1 grosz za kilometr.
  5. 2 sierpnia wyruszy z Głogowa na Jasną Górę 42 piesza pielgrzymka. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: pielgrzymka.glogow.pl. Przy wyjściach z kościoła wyłożone są karty duchowego pielgrzyma dla osób, które chcą polecić swoje intencje pieszym pielgrzymom.
  6. Święci tygodnia: piątek – św. Marii Magdaleny; sobota – św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy.
  7. Życzymy wszystkim dobrego i błogosławionego tygodnia odpoczynku i pracy.
  8. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności: +Paweł Wrona. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. A Światłość wiekuista niechaj mu świeci.