17 Niedziela A

OGŁOSZENIA – 17 NIEDZIELA  A, 30.07.2023

 1. Ks. Biskup Diecezjalny wydał Dekret zezwalający na działalność Międzynarodowego Przymierza Świętej Rodziny (AHFI) w diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wyraził w ten sposób zgodę na zamieszkanie i podjęcie działalności zgodnie z charyzmatem na terenie naszej diecezji. Domem wyznaczonym dla członków Stowarzyszenia w Polsce będzie część naszej plebanii tzw. Dom Sióstr. Podejmujemy obecnie prace związane z remontem i przygotowaniem miejsca pobytu.
 2. We wtorek, 1 sierpnia o godz. 18:00 w kościele pw. Bożego Ciała w Głogowie odprawiona będzie Msza Święta na rozpoczęcie 43. Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej pod przewodnictwem ks. Biskupa Adriana.
 3. Zapraszamy czcicieli św. Józefa w środę o godz. 15.00 do Kaplicy Adoracji na Nabożeństwa ku Czci św. Józefa w I środę miesiąca.
 4. Odwiedziny chorych odbędą się w piątek i w sobotę przed południem.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy w piątek od godz. 20.00 wszystkie rodziny intronizowane Sercom Jezusa i Maryi na publiczną Wigilię Zadośćuczynienia.
 6. Zapraszamy wszystkich mężczyzn na Męski Różaniec ulicami Głogowa, który odbędzie się w sobotę (5.08); początek o godz.10:15 na dziedzińcu Kościoła Bożego Ciała.
 7. Zachęcamy do codziennego nawiedzenia Chrystusa podczas Adoracji, On bowiem ma Słowa Życia Wiecznego.
 8. W ciągu tygodnia okazja do spowiedzi jest pół godziny przed Mszą św. wieczorną: od godz. 17.30 -18.00.
 9. Kancelaria Parafialna czynna jest w soboty od godz. 10.00-11.00.
 1. Zachęcamy do czytelnictwa Prasy katolickiej wyłożonej jest z tyłu kościoła. Dziękujemy za ofiary składane na Parafię w kościele lub jako przelew bankowy Nasza Świątynia.
 2. Święci tygodnia: pn. – św. Ignacego z Loyolii; wt. – św. Alfonsa Marii Liguori; czw. – św. Jana Marii Vianney, patrona proboszczów.
 3. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia i odpoczynku wakacyjnego.