17 Niedziela C

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17 NIEDZIELA, ROK C  24.07.2022

 

 Dzisiaj (niedziela) rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Jest to zaproszenie do modlitwy i refleksji nad mądrością podróżowania. Po Mszach św. odbędzie się poświęcenie pojazdów na parkingu kościelnym oraz zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy, jako podziękowanie za szczęśliwe podróże ostatniego roku: 1 grosz za kilometr.

  1. Męska wspólnota „Wojowników Maryi” w obliczu zła szerzącego się globalnie oraz widma grożącej światu wojny zaprasza wszystkich, którym los naszego Narodu nie jest obojętny na „Noc Walki o Błogosławieństwo dla Polski”, która odbędzie się w Parafii pw. NMP Królowej Polski. Rozpoczęcie (30.07) w sobotę o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim, o północy Msza Święta, zakończenie w niedzielny poranek o godz. 3:00 w nocy.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz remontu organów. Obecnie posiadamy 9100 zł z potrzebnych 35 000 PLN.
  3. Dziękujemy także za ofiary składane w formie przelewu bankowego z dopiskiem „Nasza świątynia”, bądź składane na tacę. Bóg zapłać.
  4. Można się jeszcze zapisać na  pieszą pielgrzymkę z Głogowa na Jasną Górę, która wyruszy 2 sierpnia. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: pielgrzymka.glogow.pl.
  5. Święci tygodnia: poniedziałek – św. Jakuba Apostoła; wtorek – św. Joachima i Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny; piątek – św. Marty, Marii i Łazarza.
  6. Życzymy wszystkim dobrego i błogosławionego tygodnia odpoczynku i pracy.
  7. Odeszli do wieczności: +Iwonna Rusztecka; +Stefan Twardochlib.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. A Światłość wiekuista niechaj im świeci.