2 Niedziela A

Ogłoszenia Duszpasterskie – 2 Niedziela A

 1. W tym tygodniu podczas Kolędy odwiedzimy rodziny wg następującego porządku: poniedziałek – Małgorzaty Celejskiej, Nankera, Piasta Kołodzieja, Pileckiego; wtorek – ul. Pl.  Mieszka I, Henryka Probusa, Przemysława Głogowskiego; środa – ul. Rycerska; czwartek – ul. Salomei, Świętosławy, Wawelska, Wodna, Zielona; piątek – Gen. Okulickiego „Niedźwiadka”, Książąt Oleśnickich, Gen. Komorowskiego.
 2. Kolęda rozpocznie się do południa o godz. 10.00, a po południu od godz. 16.00.
 3. W sobotę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji odwiedzanych rodzin jak i osoby pragnące przeżyć to spotkanie w kościele.
 4. Kolęda uzupełniająca odbędzie się po 22.01.
 5. Grupa „Matki w Modlitwie” zaprasza wszystkie Matki pragnące modlić się za swoje dzieci w środę po Mszy św. wieczornej na spotkanie opłatkowe w salce.
 6. Klub Seniora im. Św. Józefa zaprasza na Spotkanie Opłatkowe w czwartek o godz. 10.00.
 7. Wspólnota Dzieła Intronizacji NSPJ zaprasza w czwartek o godz. 17.15 na Różaniec oraz Mszę św. w intencji Ojczyzny.
 8. W sobotę 21 stycznia o godz. 16.30 odbędzie się w naszym kościele Koncert Charytatywny Kolęd i Pastorałek. Celem jest wsparcie budowy Hospicjum w Głogowie. Wystąpią: Mezzosopran Monika Sagan, uczniowie Szkoły Muzycznej, Chór Laudate Dominum i Goście.
 9. Z końcem ubiegłego roku zrezygnował z pracy nasz Organista, pan Wojciech Kuna. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy mu Bożego Błogosławieństwa.
 10. Zachęcamy każdego dnia do odmawiania wspólnego Różańca przed Mszą św.
 11. W Parafii św. Klemensa w Głogowie w dniach od 6 do 11 lutego po wieczornej Mszy św. odbywać się będzie Kurs Przedmałżeński. Zapraszamy.
 12. W dniach od 6-9 marca zapraszamy na pielgrzymkę śladami Jana Pawła II. Zapisy do końca stycznia u ks. Artura w zakrystii. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
 13. Dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz jako przelew bankowy Nasza Świątynia.
 14. Prasę katolicka wyłożona przy wyjściu z kościoła.
 15. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.
 16. Odszedł do wieczności: +Henryk Król. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.