2 Niedziela C, 16.01.2022

Ogłoszenia duszpasterskie – 2 Niedziela C, 16.01.2022 r.

 

 1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 2. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.
 3. Czciciele Przenajdroższej Krwi Chrystusa spotykają się w czwartek o godz. 30 na modlitwę do Przenajdroższej Krwi Chrystusa i Mszę św.
 4. W sobotę 22 stycznia o godz. 11.30  – 13.00 Akademia Cywilizacji Miłości zaprasza na spotkanie wszystkie dzieci.  Zbiórka przy Kaplicy Adoracji.
 5. W sobotę modlitwa do św. Rity i poświęcenie róż o godz. 17.45.
 6. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 Chór Parafialny „Laudate Dominum” zaprasza na Charytatywny Koncert Kolęd i Pastorałek. Datki ze zbiórki przeznaczone są na rzecz budowy Hospicjum w Głogowie.
 7. W niedzielę 23 stycznia, obchodzić będziemy kolejną Niedzielę Słowa Bożego, która chce nam przypomnieć, że jednym z głównych pokarmów człowieka jest Słowo Boże. Sekcja Nauk Biblijnych KUL przygotowała aplikację mobilną pod nazwą „Dzieło Biblijne” dostępną nieodpłatnie w sklepach internetowych dla wiodących platform Niech będzie to dla nas impuls do codziennych spotkań z Biblią.

 

 1. W ostatnim tygodniu spotkań kolędowych zapraszamy wiernych z ulic:

 

 1. Poniedziałek, 17 stycznia: ul. Jana Karskiego, Jana N. Jeziorańskiego, Kaspra Eliana, Kasztelańska
 2. Wtorek, 18 styczniaul. Jagiellońska
 3. Środa, 19 styczniaul. Henryka Brodatego, Henryka Pobożnego, Henryka Żelaznego, Herbowa, św. Jadwigi Śląskiej
 4. Czwartek, 20 stycznia:  ul. Dziadoszan, Ester Golan, Folwarczna, Galla Anonima, Nila, Gen. Roweckiego, Gnieźnieńska
 5. Piątek, 21 stycznia: ul. Budziszyńska nr 19 – 33, Dobrawy
 6. Sobota, 22 styczniaul. Bolesława Śmiałego, Bolesława Wysokiego, Budziszyńska nr 1 – 18 oraz kolęda uzupełniająca (dla rodzin, które nie mogły przybyć wcześniej)

 

 1. Dziękujemy za wsparcie Parafii składane na tacę czy przez dyspozycję bankową: „Nasza Świątynia” oraz za ofiary na Seminarium Duchowne.
 2. Prasa katolicka wyłożona jest przy wyjściach ze świątyni; w „Gościu Niedzielnym” jest kolejna płyta z księgami biblijnymi. W zakrystii zaś można nabyć „Grodowiecki Kalendarz Ścienny” na rok 2022.
 3. Święci tygodnia: poniedziałek – św. Antoniego, opata; środa – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; piątek – św. Agnieszki, dz. i m.;
 4. Życzymy wszystkim Bożej opieki i błogosławieństwa.
 5. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: +Stanisław Czerniawski; +Michał Raszke. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. A Światłość wiekuista niechaj im świeci.