24 Niedziela A

Ogłoszenia duszpasterskie –  XXIV Niedziela 17.09.2023 r.

 1. Dzisiejszej niedzieli przypada rocznica agresji sowieckiej na Polskę.
 2. Przy wyjściu z kościoła – zbiórka do puszek na KUL i IPF.
 3. W środę zapraszamy na Mszę św. wieczorną ku czci Ducha Świętego.
 4. W czwartek zapraszamy Czcicieli Przenajdroższej Krwi Chrystusa na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie z siostrą Haliną Cyganowską.
 5. Zapraszamy młodzież naszej parafii na spotkanie w piątek09, które rozpoczniemy Mszą św. Po Eucharystii wspólna Agapa w salce na plebanii.
 6. W sobotę 23 września wyjedzie pielgrzymka do Sanktuariów Maryjnych naszego rejonu, rozpoczynając od Wielenia. Można zapisać się jeszcze w zakrystii.
 7. W niedzielę 24 września o godz. 18.00 w parafii pw. św. Mikołaja w Głogowie rozpocznie się przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych. Uroczystość bierzmowania odbędzie się w pierwszy poniedziałek grudnia w parafii św. Jadwigi Śl. w Zielonej Górze.
 8. Do naszej diecezji trafią relikwie Błogosławionej Rodziny Ulmów. Ich przekazanie odbędzie się podczas odpustu Matki Bożej Różańcowej w Rokitnie 7 października. W zakrystii można zapisać się na wyjazd do Rokitna.
 9. Dnia 8 października o godz. 16.00 zaprezentowany zostanie w naszym kościele pierwszy w Polsce obraz św. Andrzeja Boboli, namalowany na podstawie badań Jego relikwii. Zapraszamy na to wyjątkowe spotkanie z Patronem Polski.
 10. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej wyłożonej na stolikach.
 11. Dziękujemy za ofiary składane na Parafię w kościele lub jako przelew bankowy Nasza Świątynia.
 12. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.
 13. Odeszła do wieczności: +Helena Poliszczuk. Wieczny odpoczynek.