25 Niedziela A

Ogłoszenia duszpasterskie –  XXV Niedziela 24.09.2023 r.

 1. Dzisiaj o godz. 18.00 w parafii pw. św. Mikołaja w Głogowie rozpocznie się przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych.
 2. W poniedziałek odbędzie się Nabożeństwo do Królowej Pokoju. Początek o godz. 17.00 w Kaplicy Adoracji Różaniec Święty, następnie o godz. 18 Msza Św.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na pierwsze spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych roku 2023/24.
 4. W czwartek o godz. 15.00 Wspólnota Intronizacyjna zaprasza na „Koronkę do Miłosierdzia Bożego” na skrzyżowaniach ulic w intencji rodzin, miasta i Ojczyzny. Wyznaczone są miejsca modlitwy: 1) przy Kościele; 2) koło sklepu Dino; 3) koło sklepu Netto.
 5. W piątek uroczystość Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
 6. W sobotę o godz. 12.00 Akademia Cywilizacji Miłości zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie. Zbiórka przy Kaplicy Adoracji.
 7. Wspólnota „Genezaret” w Parafii NMP Królowej Polski zaprasza na Jubileusz 40 lat istnienia w sobotę o godz. 11.00.
 8. W przyszłą niedzielę, 1.10 odbędzie się Miejska Procesja Różańcowa. Rozpoczęcie o godz. 15.00. w kościele św. Maksymiliana M. Kolbe przy ul. Legnickiej, a zakończenie przy kościele Miłosierdzia Bożego na Piastowie. Zachęcamy do udziału w modlitwie Różańcowej w intencji rodzin, miasta i naszej Ojczyzny.
 9. Jak wiemy w Głogowie budowane jest hospicjum. Wyposażane są pokoje pensjonariuszy, gabinety i poradnie. Ważnym miejscem hospicjum będzie też kaplica. We wszystkich głogowskich parafiach zbierać będziemy datki na ten cel. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na ten cel w naszej Parafii. Bóg zapłać.
 10. Zapraszamy 7 października na pielgrzymkę czcicieli Różańca Świętego do Rokitna. Można zapisać się w zakrystii.
 11. 8 października (w niedzielę) o godz. 16.00 zaprezentowany zostanie obraz św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski – namalowany na podstawie badań Jego relikwii w czasach nowożytnych. Zapraszamy. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej wyłożonej na stolikach.
 12. Dziękujemy za ofiary składane na Parafię w kościele lub jako przelew bankowy Nasza Świątynia.
 13. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.