25 Niedziela B

Ogłoszenia duszpasterskie –  XXV Niedziela Zwykła, 19.09. 2021 r.

 

 1. Dzisiaj po Mszach św. odbędzie się diecezjalna zbiórka do puszek na KUL i IFT.
 2. Dzisiaj o godzinie 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa w Roku Józefowym, natomiast o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy VIII. Obecność obowiązkowa wszystkich, którzy w ubiegłym roku złożyli deklaracje.
 3. Także dzisiaj o godz. 18.00 rozpoczyna się przygotowanie dla dorosłych kandydatów do sakramentu Bierzmowania przy Parafii św. Mikołaja.
 4. W poniedziałek o godz. 17.15 rozpocznie się Nowenna przed Świętem św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
 5. W  każdą środę o godz. 17.15 nabożeństwo Maryjne: Różaniec i Nowenna. Prośby i podziękowania można składać przy obrazie Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kaplicy Adoracji.
 6. W środę 22 września po Mszy św. modlitwa do św. Rity i poświęcenie róż.
 7. W czwartek we wspomnienie św. O. Pio zapraszamy na modlitwę od godz. 17.15.
 8. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na zbiórkę ministrantów.
 9. W piątki każdego tygodnia Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się w intencji uproszenia Miłosierdzia Bożego dla świata.
 10. Schola dziecięca będzie miała swoją próbę w sobotę w baszcie o godz. 13.00.
 11. Prosimy Grupy Modlitewne o składanie list adoracyjnych w zakrystii.
 12. Zapraszamy mężczyzn chętnych do posługi w Liturgicznej Służbie Ołtarza o kontakt.
 13. Od 17 września w kinach oglądnąć można będzie film z okazji niedawnej beatyfikacji w Polsce: „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”. Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=Rrzghf8NBcY
 14. Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Polskich Męczenników w Międzyrzeczu odbędzie się w sobotę 25 września.
 15. W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 12.30 oprawę muzyczną obejmie nasz chór parafialny „Laudate Dominum”.
 16. 26 września w Parafii św. Mikołaja rozpocznie się Kurs Przedmałżeński o godz. 18.00.
 17. 2 października odbędzie się w Rokitnie diecezjalna pielgrzymka Róż Żywego Różańca i Apostolstwa Margaretka. Zapisy dla chętnych w zakrystii.
 18. W niedzielę 3 października o godz. 11.00 nastąpi poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 19. Klub Seniora zaprasza 7 października na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Zapisy w zakrystii lub pod nr tel. 501 076 084
 20. Dziękujemy za wszelkie wsparcie naszej Parafii składane na tacę lub jako dyspozycja bankowa z dopiskiem: „Nasza Świątynia”. Bóg zapłać wszystkim.
 21. Święci Tygodnia: poniedziałek – św. Andrzeja Kim Taegon i Pawła Chong Hasang oraz towarzyszy; wtorek – święto św. Mateusza Apostoła; czwartek – św. O. Pio z Pietrelciny;
 22. Życzymy wszystkim Błogosławionego Tygodnia.
 23. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Pan Marian Szumczyk. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. A Światłość wiekuista niechaj mu świeci.