26 Niedziela A

Ogłoszenia duszpasterskie –  XXVI Niedziela 01.10.2023 r.

  

 1. Dzisiaj o godz. 15.00 rozpocznie się Miejska Procesja Różańcowa. Trasa prowadzi od kościoła św. Maksymiliana do naszej świątyni. Zachęcamy do udziału w intencji rodzin, miasta i naszej Ojczyzny.
 2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła odbywa się zbiórka na rzecz Głogowskiego Hospicjum w celu wyposażenia w nim Kaplicy. Bóg zapłać.
 3. Od poniedziałku rozpoczynają się Nabożeństwa Różańcowe: o godz. 17.15 dla dorosłych, natomiast od poniedziałku do piątku o godz. 16.30 zapraszamy dzieci na różaniec święty.
 4. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie modlitewne Rycerstwa św. Michała
 5. W środę w dzień św. Franciszka z Asyżu – zapraszamy o godz. 16.30 na dziecięcy różaniec i błogosławieństwo zwierząt na parkingu kościelnym.
 6. W środę o godz. 18.00 rozpocznie się Modlitwa Matek za Dzieci.
 7. Grupa Królowej Pokoju oraz „Apostolat Margaretka” zapraszają w czwartek po Mszy Św. wieczornej na Adorację Najświętszego Sakramentu w int. kapłanów oraz nowych powołań kapłańskich. Jest to także święto św. S. Faustyny Kowalskiej.
 8. Zapraszamy, szczególnie rodziny intronizowane, w piątek o godz. 20.00 na Wigilię Zadośćuczynienia.
 9. Odwiedziny chorych odbędą się w sobotę przed południem.
 10. 7 października organizowana jest pielgrzymka czcicieli Różańca Świętego do Rokitna. Można zapisać się w zakrystii.
 11. Męski Różaniec ulicami Głogowa odbędzie się w najbliższą sobotę. Rozpoczęcie o godz.10:15 na dziedzińcu Kościoła Bożego Ciała.
 12. Za tydzień w niedzielę ks. Artur zaprasza o godzinie 11:00 młodzież z klasy 7 na Mszę św. i spotkanie formacyjne przed Bierzmowaniem.
 13. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 zaprezentowany zostanie obraz św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski – namalowany na podstawie badań Jego relikwii. Zapraszamy.
 14. Za tydzień – zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 15. Pragniemy przypomnieć, że w ciągu tygodnia okazja do spowiedzi św. jest o godz. 15.00 w trakcie Koronki do Miłosierdzia Bożego oraz przed Mszą św. wieczorną od godz. 17.30-17.55.
 16. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej wyłożonej na stolikach.
 17. Dziękujemy za ofiary składane na Parafię w kościele lub jako przelew bankowy Nasza Świątynia.
 18. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.
 19. Odeszła do wieczności: +Zofia Kozłowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.