26 Niedziela C

Ogłoszenia duszpasterskie 26  NIEDZIALA ZWYKŁA  C

 

 1. Gościmy dzisiaj w naszej Parafii ks. Kustosza Organów Kościelnych w naszej Diecezji, który głosi Słowo Boże. Dziękujemy dzisiaj wszystkim ofiarodawcom remontu i konserwacji naszych organów. O godz. 19.00 zapraszamy do udziału w katechezie pt. „Usłyszeć tchnienie Ducha” połączonej z koncertem muzyki organowej i prezentacją głosów organowych. Gościnnie podczas koncertu zaśpiewa także solista-baryton, Mateusz Eckert. Po Mszy św. dostępne są przy wyjściu z kościoła płyty z muzyką organową, a po wieczornym koncercie będzie także możliwość zobaczenia wnętrza instrumentu.
 1. W poniedziałek zapraszamy na Nabożeństwo do Królowej Pokoju. O godz.17.15 Różaniec w intencji zadośćuczynienia Panu Bogu za grzechy pychy, następnie Msza Św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz agapa.
 2. Wtorek 27.09. o godz. 18:00 Msza św. Apostolatu Maryjnego i comiesięczne spotkanie.
 3. W środę  po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży z klas VII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. W środę po Mszy św. zapraszamy także inne osoby, które chciałaby wziąć udział w Kręgu biblijnym dla młodzieży.
 4. W czwartek przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, o godz. 17.30 nabożeństwo do Świętych Archaniołów.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy chętne osoby, które chciałyby zgłębiać Słowo Boże i wiedzę Starego i Nowego Testamentu na Krąg Biblijny dla dorosłych. Prowadzi ks. Artur.
 6. W sobotę 1.10 odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna, z naszej parafii organizujemy wyjazd – zapisy po Mszy Św. w zakrystii.
 7. W sobotę rozpoczną się Nabożeństwa Różańcowe o 17.15 dla dorosłych, natomiast od poniedziałku do piątku w październiku o godz. 16.30 zapraszamy dzieci na różaniec święty.
 8. W niedzielę 2.10 w czasie Mszy św. o godz. 11:00 – poświęcenie różańców dla dzieci I Komunijnych oraz zawierzenie dzieci i młodzieży w ramach Szkolnej Modlitwy Różańcowej.
 9. Także w niedzielę o godz. 16:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII.
 10. Osoby chcące odprawić 9 – I Piątków miesiąca, aby mieć udział w obietnicach Jezusa, zapraszamy do wzięcia w zakrystii folderu.
 11. Trwają zapisy na podyplomowe studia teologiczno-katechetyczne w Instytucie Filozoficzno-Teologicznym im. Edyty Stein w Zielonej Górze. Szczegóły na stronie zgora.pl oraz pod numerem telefonu 792 272 754 (Sekretariat IFT).
 12.  8 października zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Torunia. Zapisy u ks. Artura.
 13.  Tydzień w liturgii: wt. – św. Wincentego a Paulo; śr. – św. Wacława; czw. – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; pt. – św. Hieronima;  
 14.  Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.