27 Niedziela C

Ogłoszenia duszpasterskie 27  NIEDZIELA ZWYKŁA  C

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.30 – Koło Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam organizuje zbiórkę do puszek na cele ewangelizacyjne.
 2. Zapraszamy dzisiaj o godz. 16.00 na spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII.
 3. Nabożeństwa Różańcowe dla dzieci o godz. 16.30, a dla dorosłych o 17.15.
 4. W tym tygodniu zawitają do naszej Parafii Siostry i Bracia ze Światowego Przymierza Świętej Rodziny (AHFI) i Przymierza Dwóch Serc. To początek procesu wypełniania zaleceń Dzieci Fatimskich oraz św. Jana Pawła II w odniesieniu do rodziny.
 5. W poniedziałek Wspólnota Dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godzinie 15:00.
 6. We wtorek 4.10 w dzień św. Franciszka z Asyżu zapraszamy miłośników zwierząt na Różaniec z błogosławieństwem zwierząt na placu św. S. Faustyny przed kościołem.
 7. We wtorek w Kolegiacie Głogowskiej o godz. 19.30 odbędzie się czuwanie modlitewne w duchu Taize. Tam także od 9-11.10.2022 O. Adam Szusak poprowadzi rekolekcje „Uzdrowienie Serca”. Szczegóły na plakacie i mediach społecznościowych. Zapraszamy.
 8. Klub Seniora im. Św. Józefa zaprasza we wtorek o godz. 18.00 na Mszę św. dziękczynną za 10 lat działalności tej wspólnoty.
 9. We wtorek także po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie rodziców dzieci I Komunijnych.
 10. W środę wspomnienie liturgiczne św. S. Faustyny. Nie ta Apostołka Bożego Miłosierdzia będzie bliska każdemu z nas. Po Mszy św. wieczornej spotyka się grupa „Matki w modlitwie”.
 11. W czwartek spotkanie „Apostolatu Margaretka” o godz. 18.00
 12. W I piątek miesiąca przed południem odwiedziny chorych.
 13. W piątek 7.10 w święto Matki Bożej Różańcowej w Parafii M.B. Królowej Polski o godz. 18.30 rozpocznie się Msza św. z procesją Różańcową do Parafii św. Maksymiliana Kolbe. Procesję poprowadzi Jubileuszowa Papieska Figura Matki Bożej Fatimskiej przywieziona do Głogowa przez Światowe Przymierze Dwóch Serc.
 14. Modlitwa zadośćuczynienia – Wigilia Dwóch Serc rozpocznie się w piątek o godz. 20.00 w naszej świątyni.
 15. Trwają jeszcze w zakrystii zapisy na jednodniową pielgrzymkę w sobotę 8.10 do Torunia.
 16. W niedzielę 9.10 nastąpi uroczyste wprowadzenie relikwii Pierwszych Polskich Męczenników Misjonarzy do naszej Parafii. Słowo Boże wygłoszą OO. Franciszkanie, a główna uroczystość odbędzie się o godz. 12.30. Natomiast o godz. 16.00 zapraszamy na miesięczną modlitwę Uwielbienia Boga, poświęcone będą także woda, sól i oliwa.
 17. Zakończyły się prace konserwacyjne przy organach. Zebraliśmy do tej pory 27 418 zł z 35 000 kosztów renowacji. Dziękujemy ofiarodawcom za troskę i współuczestnictwo.
 18. Tydzień w liturgii: wt. – św. Franciszka z Asyżu; śr. – św. S. Faustyny i bł. Bartolo Longo; – św. N.M.P. Różańcowej;
 19.  Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.
 20.  Odszedł do wieczności: +Bogdan Łukowczyk. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.