OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 NIEDZIELA B, 13.10.2024
- Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszy św. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia zbiera fundusze na wsparcie zdolnych uczniów z ubogich rodzin.
- Od dzisiejszej niedzieli powraca Msza św. o godz. 15.00. Odprawiana będzie w Kaplicy Adoracji w Rzymskim Nadzwyczajnym Rycie Łacińskim.
- Po Mszy św. około 16.30 rozpocznie się Uwielbienie Miesięczne połączone z rocznicą Objawień Fatimskich i procesją.
- Od dzisiaj wyłożone są z tyłu kościoła kartki na pierwszy tydzień wypominek. Prosimy o pobieranie jednej kartki na osobę. Wypominki rozpoczną się 2.11.
- Od 2 do 8 listopada w dniach odpustu za zmarłych odprawiane będą Msze św. zbiorowe w intencji naszych bliskich zmarłych o godz. 18.00. Intencje można zgłaszać w zakrystii.
- W środę w święto Patronki Śląska, św. Jadwigi Śląskiej zapraszamy po Mszy św. wieczornej na modlitwę w intencji naszej Ojczyzny przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli.
- W środę po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego w salce.
- W czwartek zapraszamy ministrantów o godz. 18.00 na Mszę św., a następnie na spotkanie.
- Także w tym tygodniu rozpocznie się przygotowanie kaplicy św. Andrzeja Boboli i kaplicy Chrztu św.
- W piątek10 w święto św. Łukasza podczas Mszy świętej o godz. 9:30 w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie, ks. Biskup będzie modlił się za pracowników i wolontariuszy służby zdrowia naszej diecezji, a następnie wręczy statuetki „Lubuskiego Samarytanina”.
- W sobotę10 zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5,6 i 7 lat na spotkanie grupy Promyczki Jezusa i Maryi. Spotkanie odbędzie się o godz. 10 ej w salce obok Kancelarii.
- 40 lat temu, zamordowano Jerzego Popiełuszkę. W sobotę, 19 października zapraszamy wraz z Ruchem „Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów” na wspólną modlitwę za Ojczyznę o godzinie 19:00 przy figurze ks. Jerzego na placu przed głównym wejściem do kościoła.
- W przyszłą niedzielę Parafia NMP Królowej Polski zaprasza o 16:30 na Spektakl słowno-muzyczny „Kto szuka Prawdy – szuka Boga” (św. Edyta Stein).
- Natomiast w kościele Parafialnym w Jaczowie także w przyszłą niedzielę o 18.00odbędzie się Koncert muzyki organowej i kameralnej.
- Prasa katolicka wyłożona jest przy wyjściach z kościoła.
- Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.