3 Niedziela A Biblijna

Ogłoszenia Duszpasterskie – 3 Niedziela A

 

 1. Przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego, która jest zaproszeniem do wspólnego uwielbienia Ojca Niebieskiego za Słowo Boże, które od Niego pochodzi i jest obecne w Piśmie świętym Starego i Nowego Testamentu. W sklepie Player w każdym smartfonie jest do pobrania aplikacja: Dzieło Biblijne. Jest to narzędzie pomocne w medytacji nad Słowem Bożym i popularyzujące badania biblijno-teologiczne.
 2. Kończy się czas Wizyty Duszpasterskiej w domach. W tym tygodniu odbędzie się Kolęda uzupełniająca u rodzin, które zgłosiły się w ostatnim czasie. Kapłani będą się kontaktować z rodzinami osobiście. Ostatnia Msza św. w intencji odwiedzanych rodzin i spotkanie kolędowe w kościele odbędzie się  w sobotę o godz. 18.00.
 3. W środę o godz. 18.00 spotyka się Grupa Królowej Pokoju. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu o łaskę przebaczenia bliźniemu i samemu sobie. 
 4. W czwartek Apostolat Maryjny spotyka się na Mszy św. o godz. 18.00.
 5. W sobotę w Głogowie w parafii pw. św. Klemensa odbędzie się noworoczne Spotkanie Mężczyzn. Początek o godz. 15.30 – Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Tadeusza Lityńskiego, następnie wykład zaproszonych gości na temat „Nowe czasy – nowe zadania” oraz agapa. Zapraszamy Panów z naszej Parafii.
 6. W Parafii św. Klemensa w Głogowie w dniach od 6 do 11 lutego po wieczornej Mszy św. odbywać się będzie Kurs Przedmałżeński. Zapraszamy.
 7. W dniach od 6-9 marca zapraszamy na pielgrzymkę śladami Jana Pawła II w rejonie krakowskim. Zapisy do końca stycznia u ks. Artura w zakrystii.  
 8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w ramach Kolędy oraz jako przelew bankowy Nasza Świątynia.
 9. Prasę katolicka wyłożona przy wyjściu z kościoła.
 10. Święci tygodnia: – św. Franciszka Salezego, bpa i dra K-ła; śr. – Nawrócenie św. Pawła, święto; czw. Św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa; sob. – św. Tomasza z Akwinu, dra K-ła.
 11. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.
 12. Odeszła do wieczności: Julia Appel. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.