3 Niedziela B – Tydzień Biblijny

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

3 Niedziela B, 14.04.2024

 

  1. Z radością wspominamy momenty obecności ks. Bpa Pawła Sochy w czasie Wizytacji Kanonicznej w naszej Parafii. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy z otwartymi sercami przyjęli ks. Biskupa i przybyli na spotkania z Nim, aby usłyszeć słowa apostolskiego umocnienia i otrzymać błogosławieństwo Boże. Dziękujemy osobom zaangażowanym w przygotowanie i przyjęcie dostojnego gościa. Niech Bóg wynagrodzi Waszą miłość i troskę.
  2. Obchodzimy dzisiaj rocznicę Chrztu Polski – A.D. 966; Prośmy Boga o łaskę zachowania tej łaski Bożego Miłosierdzia dla wszystkich rodaków. W obecnej chwili módlmy się o mądrość dla rządzących i ich wybierających, aby uszanowali dar życia ofiarowany przez Boga człowiekowi.
  3. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego – po Mszach św. można przyjąć wybrane Słowo z Biblii, a o godz. 16.00 zapraszamy na Biblijną Modlitwę Uwielbienia. Gościnnie przybędzie do nas zespół Charjrete (Radujcie się).
  4. W Tygodniu Biblijnym codziennie po Mszy św. wieczornej czytane będzie na głos Słowo Boże. Zapraszamy na 30 minutowe słuchanie Bożego Słowa.
  5. We wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.
  6. Dziękujemy za ofiary składane w kościele i przez konto bankowe Nasza Świątynia. Dziękujemy także za wspieranie projektu tworzenia Kaplicy Patrona Polski, św. Andrzeja Boboli i Kaplicy Chrztu św.
  7. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.