3 Niedziela C

Ogłoszenia duszpasterskie –  3 Niedziela C, 23.01.2022 r.

 

 1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Niech każdego z nas napełnia pragnienie Chrystusa: „aby wszyscy byli jedno.”
 2. Dzisiaj – w Niedzielę Słowa Bożego na stoliku z prasą można wylosować cytat biblijny. Niech Boże Słowo będzie naszym światłem na codziennej drodze życia.
 3. Zapraszamy dzisiaj o godz. 17.00 na Charytatywny Koncert Kolęd i Pastorałek. Zaśpiewają zaproszeni goście: Sopran – Monika Sagan, Szkoła Muzyczna w Głogowie oraz Chór „Laudate Dominum”. Datki ze zbiórki przeznaczone są na rzecz budowy Hospicjum w Głogowie.
 4. Wtorek – Nabożeństwo do Królowej Pokoju o godz. 17.15 Różaniec Św. w intencji młodzieży naszej parafii i Msza Święta.
 5. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.
 6. W czwartek Apostolat Maryjny gromadzi się na Mszy św. wieczornej i spotkaniu. Po Mszy św. także spotkanie ministrantów i lektorów.
 7. Zakończyły się spotkania kolędowe. Uczestniczyło w nich 550 rodzin z naszej Parafii. Dziękujemy bardzo za świadectwo wiary      i zaufania Bogu oraz za wszelki wyraz solidarności z kapłanami.
 8. Od jutra do zakończenia ferii zimowych kancelaria parafialna czynna będzie w trybie online. Prosimy o kontakt mailowy: glogowmb@diecezjazg.pl lub biuro@milosierdzieglogow.pl oraz  telefoniczny 76 831 38 50.
 9. Święci tygodnia: poniedziałek – św. Franciszka Salezego; wtorek – święto Nawrócenia św. Pawła; środa – św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa; piątek – św. Tomasza z Akwinu;
 10. Życzymy wszystkim Bożej opieki i błogosławieństwa.
 11. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności: +Maria Kozak. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie. A Światłość wiekuista niechaj jej świeci.