3 Niedziela Wielkanocna A

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 Niedziela A, 23.04.2023

 

  1. Dziękujemy wszystkim osobom uczestniczącym w przygotowaniu Odpustu Parafialnego oraz wiernym, którzy pragnęli uczcić Miłosierdzie Boże. Dziękujemy czterem Chórom, które śpiewały czcząc Boże Miłosierdzie.
  2. Dziś jest Niedziela Biblijna. Na stoliku przy wyjściu z kościoła możemy z koszyka wylosować dla siebie kartkę z tekstem Pisma Świętego.
  3. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski.
  4. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo do Królowej Pokoju. Godz.17.15 Różaniec w intencji zadośćuczynienia Panu Bogu za zatwardziałość naszych serc. Godz.18 Msza Św. Następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu i Agapa.
  5. Wszystkich członków Ruchu Światło-Życie oraz osoby, które związane były z ruchem oazowym w przeszłości, zapraszamy w piątek 28 kwietnia do kościoła Bożego Ciała w Głogowie na rejonowe obchody jubileuszu pięćdziesięciolecia Ruchu Światło-Życie. Spotkanie rozpocznie się Mszą świętą o godz. 18.00, a po niej odbędzie się nabożeństwo przy jubileuszowych ikonach Niepokalanej i Chrystusa Sługi. Po nabożeństwie agapa w salce.
  6. Zapraszamy 30 kwietnia na nocną pielgrzymkę – Nocą do Jutrzenki Nadziei z Głogowa do Grodowca. Wyjście o północy 30.04 z kościoła NMP Królowej Polski w Głogowie. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.
  7. W czwartek 4.05. czcimy św. Floriana – Patrona Hutników. Zapraszamy tego dnia o godz. 18.00 na Mszę św. hutników i ich rodziny. Zapisy na Mszę św. zbiorową w tej intencji przyjmujemy w zakrystii.
  8. Wszystkim życzymy owocnego przeżywania Święta Bożego Miłosierdzia.
  9.  Odszedł do wieczności: + Maria Łuszczaniec + Jerzy Koriat + Stanisława Paluszkiewicz + Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.