30 Niedziela C

Ogłoszenia duszpasterskie 30  NIEDZIELA  C,  23.10.2022

 

  1. Dzisiaj w Niedzielę Misyjną w obecności Papieskiej Jubileuszowej Figury Matki Bożej Fatimskiej pragniemy odnowić Akt konsekracji Parafii i rodziny oraz zaprosić rodziny do przyjęcia usilnego wezwania Matki Bożej do konsekracji swego domu i uczynienia tam Jezusa i Maryi – Królem i Królową. Zaproszenia do domów można składać przy wyjściu głównym z kościoła u Misjonarzy Światowego Przymierza Świętej Rodziny.
  2. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo do Królowej Pokoju; o godz.17.15 Różaniec w intencji zadośćuczynienia Panu Bogu za grzech  obmowy; o godz.18.00 Msza Św., następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu i agapa.
  3. W czwartek Apostolat Maryjny zaprasza na Mszę Św. wieczorną i spotkanie formacyjne.
  4. Serdecznie zapraszamy dzieci na różaniec od poniedziałku do piątku o 16:30, gdzie będziemy poznawać Świętych Patronów. Na zakończenie Tygodnia Świętych zapraszamy w piątek na Bal Wszystkich Świętych, który rozpoczniemy różańcem o 16:30. Dzieci na Bal przychodzą przebrane za swojego Świętego Patrona.
  5. Każdego dnia w tym tygodniu Świętych odwiedzana będzie jedna Parafia na Mszy św. wieczornej. W poniedziałek o 18.30 rozpoczęcie w Parafii            św. Klemensa. Do naszej Parafii – Święci z głogowskich Parafii przybędą w swoich Relikwiach w sobotę o godz. 18.00.
  6. W piątek pamiętajmy w modlitwie o naszym Biskupie Tadeuszu z okazji Jego imienin.
  7. W sobotę o godz. 15.00 zapraszamy do kościoła na spotkania formacyjneMisjonarzami Światowego Przymierza Świętej Rodziny.
  8. Modlitwy Wypominkowe za naszych bliskich zmarłych odprawiać będziemy od poniedziałku do soboty o godz. 17.15, natomiast w Dzień Zaduszny o godz. 9:00, 14:15 i 17:15. Kartki Wypominkowe z podaną datą wyłożone są na stoliku przy wejściu głównym do kościoła.
  9. Tydzień w liturgii: –św. Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  10.  Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.