32 Niedziela C

Ogłoszenia Duszpasterskie 32 NIEDZIELA C, 06.11.2022

1. Nabożeństwa Wypominkowe odprawiane są codziennie o godz. 17.15.
2. Wspólnota Neokatechumenalna zaprasza na katechezy dla młodzieży i dorosłych w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w dolnym kościele.
3. We wtorek o godz. 18.00 spotyka się Rycerstwo św. Michała Archanioła.
4. W środę o godz. 17:45 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; rozpoczęcie procesją, którą prowadzą wyznaczone Róże Żywego Różańca. Kartki na prośby i podziękowania znajdują się w kaplicy adoracji.
5. W środę zapraszamy młodzież na krąg biblijny po Mszy św. wieczornej.
6. W czwartek o godz. 18.00 odprawiona będzie Msza św. ku Czci Ducha Świętego. Po Mszy św. zapraszamy na krąg biblijny dorosłych z ks. Arturem.
7. W piątek 11.11 o godz. 9.00 zostanie odprawiona w Parafii św. Mikołaja, Msza św. z okazji Dnia Niepodległości Ojczyzny. Tego dnia zapraszamy o godz. 17:15 do naszej świątyni na koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru parafialnego.
8. W piątek i w sobotę po Mszy św. wieczornej nauki dla rodziców i chrzestnych.
9. W przyszłą sobotę o godz. 15.00 Złoty Jubileusz Małżeństwa przeżywać będą Państwo Barbara i Antoni Radomscy.
10. W przyszłą niedzielę rozpoczną się w naszej Parafii Ewangelizacyjne Spotkania Filmowe, które poprowadzi Wielki Prefekt Apostolstwa Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II. Na zakończenie Mszy św. wysłuchamy świadectwa i zaproszenie na spotkania filmowe, które odbędą się w dniach od poniedziałku do środy (14-16 listopad).
11. Także w przyszłą niedzielę zapraszamy o godz. 16.00 na modlitwę Uwielbienia. Poświęcona będzie także sól, oliwa i woda.

12. Tydzień w liturgii: śr. – Rocznica poświęcenia Bazylika Laterańskiej; czw. – św. Leona Wielkiego, Pp. i Dr Kościoła; pt.–św. Marcina z Tours; śr. – św. Jozafata, bpa i męcz.;
13. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, jak również jako przelew bankowy „Nasza Świątynia”.
14. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.