33 Niedziela C

Ogłoszenia Duszpasterskie 33 NIEDZIELA C, 13.11.2022

  1. Dziś rozpoczynają się w naszej Parafii Ewangelizacyjne Spotkania Filmowe, które poprowadzi Wielki Prefekt Apostolstwa Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II. Na zakończenie Mszy św. wysłuchamy świadectwa i zaproszenie na spotkania filmowe, które odbędą się w dniach od poniedziałku do środy (14-16 listopada). O godz. 16.00 zapraszamy na modlitwę Uwielbienia. Poświęcona będzie także sól, oliwa i woda. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w potrzebie.
  2. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela roku liturgicznego. Taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu.
  3. Nabożeństwa Wypominkowe odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 17.15.
  4. W czwartek 17.11 o godz. 9:00 spotkanie Klubu Seniora im Św. Józefa. Msza św. wieczorna w intencji czcicieli Przenajświętszej Krwi Chrystusa.
  5. W piątek 18.11 po Mszy św. wieczornej rozpoczęcie Nowenny do Matki Bożej Cudownego Medalika.
  6. W sobotę o godz. 18.00 odprawiona będzie Msza św. w intencji Ojczyzny grupy Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania klas VIII w przyszłą niedzielę 20.11 o godz. 16:00.
  8. Patronalne święto górników przypada w tym roku w niedzielę 4.12. Zapraszamy na Msze św. o godz. 12:30 ku czci św. Barbary, polecając w modlitwie rodziny górników prosząc o błogosławieństwo, a także polecimy Bogu zmarłych. Zapisy w tych intencjach przyjmujemy w zakrystii.
  9. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tacę, jak również jako przelew bankowy „Nasza Świątynia”.
  10. Tydzień w liturgii: śr. – Rocznica poświęcenia rzymskich Bazylik świętych Apostołów Piotra i Pawła; czw. – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; pt.–bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
  11. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.