4 Niedziela A

Ogłoszenia Duszpasterskie – 4 Niedziela A

 1. W środę o godz. 19.00 zapraszamy wszystkich członków grupy uwielbienia „Misericordia” oraz osoby chętne, aby śpiewem lub grą uwielbiać Pana. Spotkanie odbędzie się w salce przy garażach.
 2. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego oraz obrzęd poświęcenia świec. Msza św. odprawiona będzie o godz. 8.00; 15.00 i 18.00. Taca przeznaczona jest na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
 3. W piątek 3 lutego o godz. 10:00 zapraszamy Panie i Panów do pomocy w sprzątaniu dekoracji świątecznych w kościele.
 4. W piątek można przyjąć błogosławieństwo św. Błażeja, patrona od chorób gardła.
 5. Wigilia Dwóch Serc odbędzie się wg programu zimowego: w I Piątek o godz. 17.15 Różaniec Biblijny i okazja do spowiedzi św. Godz. 18.00 Msza św. z Komunią Zadośćuczynienia; następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu, druga część Różańca oraz Oficja do Najświętszego Serca Jezusowego.
 6. W I Sobotę – godz. 8.00 Msza św. ku Czci Niepokalanego Serca Maryi z Komunią Zadośćuczynienia, następnie Różaniec Biblijny z Adoracją Najświętszego Sakramentu oraz Oficjum Maryjne.
 7. Odwiedziny chorych przez księży odbędą się wg terminów ustalonych z odwiedzającymi kapłanami.
 8. Zapraszamy na „Męski Różaniec” ulicami Głogowa, który odbędzie się w sobotę 4 lutego. Rozpoczęcie o godz.10:15 na dziedzińcu Kościoła Bożego Ciała.
 9. Akademia Cywilizacji Miłości zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie w sobotę 4 lutego   o godz. 12.00. Zbiórka przy wejściu do Kaplicy Adoracji.
 10. W przyszłą niedzielę – zmiana Tajemnic Różańcowych o godz. 7.30.
 11. Za tydzień w niedzielę przed Światowym Dniem Chorego – zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
 12. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy o godz. 11:00 nastąpi poświęcenie świec dla dzieci I Komunijnych.
 13. Kończy się czas Wizyty Duszpasterskiej w domach i modlitwy kolędowej w kościele. Niech ten wspólny czas spotkania i modlitwy umocni naszą braterską więź i zachęci do zaangażowania się w misję Kościoła Chrystusowego.
 14. Wolontariusze Hospicjum razem z Chórem „Laudate Dominum” dziękują za uczestnictwo w koncercie kolęd na rzecz Głogowskiego Hospicjum. Zebrano 1850 PLN. Dziękujemy wszystkim wykonawcom, uczestnikom i organizatorom za dar serca na ten cel.
 15. W Parafii św. Klemensa w Głogowie w dniach od 6 do 11 lutego po wieczornej Mszy św. odbywać się będzie Kurs Przedmałżeński. Zapraszamy.
 16. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, w ramach Kolędy oraz jako przelew bankowy Nasza Świątynia.
 17. Prasę katolicka wyłożona przy wyjściu z kościoła.
 18. Święci tygodnia: – św. Jana Bosko; czw. – Ofiarowanie Pańskie, święto; pt. – św. Błażeja, bp. i męcz.;
 1.  Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.