4 Niedziela Wielkanocna B

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

4 Niedziela Wielkanocna B, 21.04.2024

 

 1. Dzisiaj w Kościele w Polsce „Niedziela Dobrego Pasterza” oraz początek dni modlitw w intencji powołań w Kościele.  
 2. We wtorek przeżywać będziemy uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
 3. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. Czcicieli Przenajdroższej Krwi Chrystusa.
 4. W czwartek święto – św. Marka, Ewangelisty.
 5. Grupa św. Józefa z naszej Parafii organizuje jednodniową pielgrzymkę do Narodowego Sanktuarium w Kaliszu w rocznicę zawierzenia się św. Józefowi. Wyjazd 1 maja o godz. 8.00 na przystanku przy plebanii. Wpłaty 80 zł. przy zapisie u Pani Joli tel. 507 470 424 lub u Pani Emilii tel. 665 020 458. Zapraszamy czcicieli św. Józefa.
 6. Na pielgrzymkę do Kotliny Kłodzkiej mamy jeszcze kilka miejsc wolnych, zapisy w zakrystii.
 7. Latem od 17 do 21 sierpnia zapraszamy na pielgrzymkę do Wilna. Po drodze wiele atrakcji: Gietrzwałd, Święta Lipka, Augustów, Troki, Warszawa, Niepokalanów. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła. Zapisy w zakrystii u ks. Artura.
 8. Parafia św. Maksymiliana w Głogowie organizuje pielgrzymkę na Górę św. Anny, do zamku w Mosznej, do Sanktuarium Matki Bożej Mrzygłodzkiej oraz do Częstochowy z obecnością na Apelu Jasnogórskim. Zapisy i informacje w Parafii św. Maksymiliana.
 9. Dziękujemy za ofiary składane w kościele i przez konto bankowe Nasza Świątynia. Dziękujemy także za wspieranie projektu tworzenia Kaplicy Patrona Polski, św. Andrzeja Boboli i Kaplicy Chrztu św.
 10. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.
 11. Odeszła do wieczności: +Katarzyna Samorajska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.