4 Niedziela Wielkiego Postu A, Rekolekcje

Ogłoszenia Duszpasterskie 4 Niedziela Wlk. Post A, 19.03.2023

 1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu, „laetare”. Rozpoczynamy rekolekcje parafialne, witamy braci Misjonarzy Międzynarodowego Przymierza Świętej Rodziny pośród nas, dziękując za podjęcie długiej drogi, by być pośród nas. Nauki rekolekcyjne odbywać się będą dzisiaj na Mszach św., a od poniedziałku do środy na Mszach św. o godz. 8.00; 15.00 oraz 18.00. Okazja do spowiedzi św. podczas każdej Mszy św. oraz w środę od godz. 17.00. Zachęcamy wiernych, by w czasie rekolekcji przed Mszą św. odmawiano Różaniec w intencji naszej Ojczyzny, Kościoła i owoców nawrócenia dla nas. Podczas Rekolekcji kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 2. Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. obchodzimy w poniedziałek 20 marca.
 3. Grupa Królowej Pokoju zaprasza w piątek o godz. 17.30 na Drogę Krzyżową, Mszę św. i Adorację Najświętszego Sakramentu.
 4. W sobotę Zwiastowanie Pańskie – to Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00 można będzie złożyć przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.                 To niezwykle ważny apostolat modlitwy w obliczu zła aborcji, która sprowadza na świat wojny i nieszczęścia.
 5. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego liturgię uświetni nasz Chór Parafialny „Laudate Dominum”, już o godz. 17.45 rozpocznie się śpiew uwielbienia.
 6. Droga Krzyżowa dla dorosłych w piątek o godz. 15.00 i 17.30; dla dzieci o godz. 16.30. Natomiast Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 7. Klub Seniora im. Św. Józefa zaprasza w przyszłą niedzielę po Mszach św. na kiermasz dekoracji świątecznych i palm wielkanocnych.
 8. Prasa katolicka wyłożona jest na stolikach. Wyłożone są także książeczki o tematyce wielkopostnej i świątecznej, mogące pomóc w pogłębieniu przesłania tego czasu.
 9. Jałmużnę postną można składać do puszki przy bocznym wyjściu z kościoła.
 10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę lub jako przelew bankowy Nasza Świątynia.
 11. Czciciele Krwi Chrystusa zapraszają 1 kwietnia na pielgrzymkę do Sanktuarium Męki Pańskiej w Tyńcu Legnickim. Koszt 50 zł. Zapisy do końca tygodnia w zakrystii lub pod numerem telefonu 516680734.
 12. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.