5 Niedziela B

Ogłoszenia Duszpasterskie – 5 Niedziela, B 4.02.2024

 

 1. Dziękujemy Piotrowi, Klubowi Seniora oraz wolontariuszom za przygotowanie pięknej dekoracji Bożonarodzeniowej na ostatnie święta oraz wszystkim osobom pracującym wczoraj przy jej rozebraniu.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej – nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
 3. W każdą środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, rozpoczęcie procesja o godzinie 17:40, prosimy aby na procesję zabrać ze sobą świece. Po Nowennie Msza święta w intencjach czcicieli i składanych próśb do Matki Bożej podczas nabożeństwa.
 4. Także w środę po Mszy św. wieczornej odbędzie się Modlitwa Matek za Dzieci.
 5. W najbliższy piątek po Mszy św. o godz. 18:30 zapraszamy na spotkanie dla kandydatów z klasy 7 i 8 z grup ks. Artura.
 6. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać XXXII Światowy Dzień Chorego. W kaplicy Głogowskiego szpitala Biskup odprawi Mszę św. o godz. 11.00 w intencji chorych i całej Służby Zdrowia. Zapraszamy.
 7. W Światowy Dzień Chorego w diecezji organizowana jest zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
 8. W przyszłą niedzielę zapraszamy o 16.00 na miesięczne uwielbienie Boga. Zostanie poświęcona sól, woda i oliwa. Będzie także wygłoszona pierwsza Katecheza Biblijna pt. „Przegląd Starego Testamentu”.
 9. Od 11 do 17 lutego w Parafii św. Klemensa w Głogowie odbędzie się kurs przedmałżeński. Rozpoczęcie w niedzielę, 11 lutego na Mszy o godz. 18.00.
 10. Zapraszamy na codzienny Różaniec o godz. 17.30.
 11. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz Parafii tu w kościele i jako przelew „Nasza Świątynia” jak również na rzecz Kaplicy Patrona Polski – św. Andrzeja Boboli.
 12. Prasa katolicka wyłożona jest przy wyjściu z kościoła.
 13. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.
 14. Odszedł do wieczności: +Karol Moderacki. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.