5 Niedziela C

Ogłoszenia duszpasterskie –  5 Niedziela C, 06.02. 2022 r.

 

 1. Dzisiaj przy wyjściu z Kościoła zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
 2. W poniedziałek Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa spotyka się na Mszy św. o godz. 15.00, a następnie na Adoracji.
 3. We wtorek Grupa „Niewolników Maryi” zaprasza na Mszę św. wieczorną w intencji wynagradzającej Najśw. Sercu Jezusa i Niepok. Sercu Maryi.
 4. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.
 5. W piątek 11 lutego przypada XXX Światowy Dzień Chorego. Polecamy w modlitwie ludzi chorych i cierpiących jak również tych, którzy śpieszą im z pomocą. Po Mszach św. będzie można przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych.
 6. Miejskie obchody Światowego Dnia Chorego odbędą się w Głogowie w piątek 11 lutego przy kościele p.w. św. Maksymiliana Kolbego. Rozpoczęcie o godz. 10.00 czuwaniem modlitewnym, następnie o 11.00 Msza św. w intencji chorych i personelu medycznego. Zapraszamy do udziału.
 7. Do końca ferii kancelaria parafialna czynna będzie w trybie online. Prosimy o kontakt mailowy: glogowmb@diecezjazg.pl   lub biuro@milosierdzieglogow.pl oraz  telefoniczny 76 831 38 50.
 8. Święci tygodnia: czwartek – św. Scholastyka; piątek – Matki Bożej z Lourdes;
 9. Prasa katolicka wyłożona jest przy wyjściach z kościoła.
 10. Życzymy wszystkim Bożej opieki i błogosławieństwa.
 11. W ubiegłym tygodniu odeszli z naszej Parafii: +Józef Juźwiak; +Zofia Białek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. A Światłość wiekuista niechaj im świeci.