5 Niedziela Wielkanocna C

OGŁOSZENIA –  5 NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK C  15 maja 2022

 

 1. Przeżyliśmy w naszej Parafii uroczystości I Komunii św. i Bierzmowania. Dziękujemy Bogu za łaski udzielone dzieciom i młodzieży i jak mówił ks. Biskup Ordynariusz, pozwólmy by te Boże dary wzrastały i umacniały się dla dobra człowieka, Kościoła i świata. Dziękujemy rodzicom i katechetom za zaangażowanie i troskę w towarzyszeniu młodym ludziom.
 2. Zapraszamy dzisiaj, w niedzielę, o godz. 17.00 na Koncert Muzyki Sakralnej w wykonaniu studentów Instytutu Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Pragniemy w ten sposób uczcić św. Andrzeja Bobolę, którego czcimy 16 maja jako Patrona Polski. Zapraszamy!
 3. Nabożeństwa Majowe – codziennie o godz. 17.15.
 4. W poniedziałek o godz. 18.00 – Msza św. Rycerstwa św. Michała Archanioła i święto Patrona Polski – św. Andrzeja Boboli.
 5. W czwartek o godz. 18.00 – spotykają się na Mszy św.  Czciciele Przenajdroższej Krwi Chrystusa i Grupa dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 6. Dziękujemy za wspieranie projektu „Dach” – remontu i konserwacji połaci dachowych ośrodka duszpasterskiego. Wpłynęło już 20 680 zł. z 60 500 zł. potrzebnych środków.
 7.  Dziękujemy także za wsparcie Parafii, złożone przez konta bankowe z celem „Nasza świątynia” lub bezpośrednio na tacę. Bóg zapłać.
 8. W niedziele 22 maja spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 7 po Mszy o 15:00.
 9. Zachęcamy do wzięcia ze sobą prasy katolickiej.
 10. W dniach 16-18 czerwca z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do między innymi do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie, Miejsca Piastowego – Bł. ks. Bronisława Markiewicza czy Sandomierza. Koszt wyjazdu 600 zł. Zapisy w zakrystii.
 11. Z naszej Parafii odszedł do wieczności: +Maksymilian Michałowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie! A Światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w Pokoju.