5 Niedziela Wielkiego Postu A

Ogłoszenia Duszpasterskie 5 Niedziela Wlk. Post A, 26.03.2023

 

 1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu. Klub Seniora im. Św. Józefa zaprasza po Mszy św. na kiermasz dekoracji świątecznych i palm wielkanocnych.
 2. W poniedziałek Apostolat Maryjny spotyka się o godz. 18.00 na Mszy św.
 3. Nowenna do Matki Bożej w środę o godz. 17.45.
 4. W I sobotę miesiąca, 1 kwietnia, zapraszamy o godz. 8.00 na nabożeństwo ekspiacyjne ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Tego dnia ks. Artur odwiedzi swoich chorych w domach.
 5. Zapraszamy wszystkich mężczyzn na „Męski Różaniec” ulicami Głogowa, który rozpocznie się w sobotę o godz.10:15 na dziedzińcu Kościoła Bożego Ciała.
 6. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic różańcowych.
 7. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową, czyli Męki Pańskiej. O godz. 11.00 Mszę św. odprawi Biskup Paweł Socha.
 8. W Niedzielę Palmową w 18 rocznicę śmierci św. Jana Pawła II odbędzie się Miejska Droga Krzyżowa w intencji Kościoła i w obronie dziedzictwa św. Jana Pawła II. O godz. 15.00 – Miejska Droga Krzyżowa wyruszy sprzed kościoła pw. św. Klemensa ulicami miasta do Biblioteki Pielgrzyma (pomnik św. Jana Pawła II). Natomiast o godz. 21.37 – odbędzie się Modlitwa Papieska – także przy pomniku św. Jana Pawła II – Biblioteka Pielgrzyma.
 9. Prasa katolicka wyłożona jest na stolikach.
 10. Jałmużnę postną można składać do puszki przy bocznym wyjściu z kościoła.
 11. Dziękujemy za ofiary składane na tacę lub jako przelew bankowy Nasza Świątynia.
 12. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.