5 Niedziela Wlk. Postu, B

Ogłoszenia Duszpasterskie – 5 Niedziela Wlk. Postu, B 17.03.2024

 

  1. Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece na stół wielkanocny. Także Klub Seniora Św. Józefa rozprowadza palmy i dekoracje wielkanocne. Zebrane fundusze Klub przeznacza na majowy wyjazd ministrantów.
  2. W dniach 16-24 marca w Polsce będzie odprawiana Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. W Jasnogórskim Sanktuarium będzie ona odmawiana codziennie o godz. 21:20 po Apelu Jasnogórskim. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę poprzez Radio Maryja i TV Trwam w łączności z Jasną Górą.
  3. We wtorek uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze św. odprawiane będą tego dnia o godz. 8.00, 15.00 i 18.00.
  4. W środę po Mszy św. wieczornej spotyka się „Krąg Biblijny.”
  5. W sobotę z Parafii wyruszy pielgrzymka do Tyńca.
  6. Jałmużnę wielkopostną można składać do puszki przy bocznym wyjściu.
  7. Dziękujemy za ofiary na Parafię składane w kościele i jako przelew bankowy „Nasza Świątynia”. Dostępny jest także specjalny numer Miesięcznika „Królowa Różańca Świętego” (Wydanie 2/2024; numer 67) poświęcony św. Andrzejowi Boboli.
  8. Inne ogłoszenia: 1) Dzisiaj o godz. 16.00 i 19.45 Parafia Królowej Polski zaprasza na Misterium Męki Pańskiej 4) Ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się 22 marca; informacje i zapisy na stronie edk.org.pl  5) 24-25 maja zapraszamy na pielgrzymkę z naszej Parafii szlakiem Sanktuariów Maryjnych Kotliny Kłodzkiej. Informacje u ks. Artura  6) Od 19-30 czerwca organizowana jest z naszej Parafii pielgrzymka do Medugorje. Szczegóły na plakacie, a zapisy w zakrystii u ks. Piotra.
  9. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.
  10. Odeszli do wieczności: +Sławomir Krawczyk, +Jan Podkamiński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.