6 Niedziela A

Ogłoszenia Duszpasterskie –  6 Niedziela A

 

  1. Biskup Diecezjalny prosi wszystkich Diecezjan o znak solidarności w związku z cierpieniem poszkodowanych na skutek trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Do modlitwy, którą zanośmy do Boga w ich intencji, dołączmy również wsparcie finansowe. Po zakończonej Eucharystii zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek, a uzyskanie w ten sposób środki trafią do potrzebujących. Serdecznie dziękuję Wam, drodzy Diecezjanie, za ten znak solidarności z cierpiącymi. Wdzięczny za wszystkie dowody Waszej wrażliwości na ludzką biedę, ogarniam Was pasterską miłością i z serca błogosławię.
  2. Klub Seniora im. Św. Józefa zaprasza na spotkanie w czwartek o godz. 10.00. W programie warsztaty rękodzielnicze i poczęstunek w tłusty czwartek.
  3. W czwartek o godz. 18.00 spotyka się na modlitwie Grupa Czcicieli Najdroższej Krwi Chrystusa. Wcześniej odbędzie się spotkanie z Siostrą Haliną w dolnym kościele.
  4. Zapraszamy na Parafialne Półkolonie „Przybij piątkę czyli 5 dni z Jezusem”. W dniach od 20-24 lutego, od godziny  10:00 do 13:00. W programie gry            i zabawy dla dzieci, śpiew, taniec, zajęcia kreatywne, wspólna modlitwa i dużo dobrej zabawy. Dla uczestników przewidziany jest również poczęstunek.
  1. Dziękujemy za ofiary składane na tacę lub jako przelew bankowy Nasza Świątynia.
  2. Prasę katolicka wyłożona przy wyjściu z kościoła.
  3. Święci tygodnia: – św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy;
  4. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.