6 Niedziela Wielkanocna C

OGŁOSZENIA –  6 NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK C  22 maja 2022

 

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania    z klas VII.
 2. Poniedziałek do środy przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego to tzw. „Dni Krzyżowe” – modlimy się w tym czasie o urodzaje i błogosławieństwo Boże dla ludzkiej pracy – wzywając wstawiennictwa Wszystkich Świętych.
 3. 25.05 (środa) Nabożeństwo do Królowej Pokoju. Godz. 17.15 Nabożeństwo Majowe i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Godz.18.00 Msza Św., następnie Różaniec Święty wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.
 4. Akademia Cywilizacji Miłości zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie w sobotę 28.05 o godz. 11.30. Będą gry, zabawy, konkursy na świeżym powietrzu. Zbiórka przy wejściu do Kaplicy Adoracji.
 5. W niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego zapraszamy na godz. 16.00 na modlitwę Uwielbienia Boga – tego dnia śpiew poprowadzi znany w Polsce zespół muzyki religijnej – „SANCTUS”.
 6. Nabożeństwa Majowe – codziennie o godz. 17.15.
 7. Dziękujemy także za wsparcie naszej Parafii, złożone przez konta bankowe z celem „Nasza świątynia”, także na tacę oraz na rzecz remontu i konserwacji dachu. Bóg zapłać.
 8. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
 9.  W dniach od 4 – 9 czerwca (sobota – czwartek) organizowany będzie w naszej Parafii „Kurs przedmałżeński”. Spotkania odbywać się będą po Mszy św. wieczornej w kościele. Zapraszamy osoby zainteresowane.
 10. W dniach 16-18 czerwca w naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie, Miejsca Piastowego – Bł. ks. Bronisława Markiewicza i Sandomierza. Koszt wyjazdu 600 zł. Zapisy w zakrystii.
 11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: +Genowefa Strama; +Miriam Wilk; +Stefania Skrzęta; +Sebastian Pawlak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!  A Światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w Pokoju.