9 Niedziela B

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

9 NIEDZIELA  B, 02.06.2024

 

 1. W miesiącu czerwcu czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa – źródło Zbawczej Miłości. Nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.
 3. Dziś po Mszy św. wieczornej rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej – Nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
 1. Czciciele  św. Józefa zapraszają w środę o godz. 17.00 do Kaplicy Adoracji na nabożeństwo pierwszych śród miesiąca do Przeczystego Serca św. Józefa.
 2. W środę po Mszy św. wieczornej odbędzie się Modlitwa Matek za Dzieci.
 1. W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 18.00 nastąpi procesja do 4 ołtarzy. Bardzo prosimy by w tej samej kolejności Grupy Modlitewne przygotowały ołtarze przy kościele: 1) przy Figurze św. Faustyny – Klub Seniora, Grupa św. Józefa i Krąg Biblijny; 2) przy Kaplicy Fatimskiej na parkingu kościelnym – Schola  Misericordia, Chór Parafialny, Promotorzy Dwóch Serc i Grupa Królowej Pokoju; 3) przy Figurze św. Wojciecha – Wojownicy i Niewolnicy Maryi, Róże Różańcowe;  4) Czwarty ołtarz w kościele i nastąpi zakończenie procesji.

Zapraszamy wszystkie grupy parafialne, dzieci I Komunijne oraz wszystkich czcicieli Eucharystii do modlitwy o błogosławieństwo Boże dla naszego miasta i domostw.

 1. W piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.00 rozpocznie się Wigilia Wynagradzająca Dwom Sercom Jezusa i Maryi. Zapraszamy
 2. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 Ksiądz Bp Paweł Socha przewodniczyć będzie Nieszporom z kanonikami Głogowskiej Kapituły w uroczystej oprawie chóru Magnificat. Zapraszamy do Kolegiaty na modlitwę Głogowian.
 3. Zapraszamy do zapisów na wyjazd na Diecezjalną Uroczystość Odpustową Matki BożejRokitniańskiej, która odbędzie się w sobotę 15 czerwca. Wyjazd z Głogowa o godz. 7.30, koszt 80 zł. Głównym celebransem będzie kard. Gerhard Ludwig Mueller. Zapisy w zakrystii.
 4. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd pielgrzymkowy do Herzegowiny i Medugorje. Zapisy u ks. Piotra. Wyjazd od 19 czerwca do 30 czerwca.
 5. Czciciele św. Michała Archanioła zapraszają na jednodniowy wyjazd na Jasną Górę w dniu 6 lipca. Zapisy i informacje u osób podanych na plakacie. Tel. 507 470 424
 6. Apostolat Maryjny zaprasza na dwudniową pielgrzymkę do Gidla, Żarkowa i Częstochowy w dniach 26-27 lipca. Informacje na plakacie i pod nr tel. 782 279 286.
 7. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.