Chrzest Pański C

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego C, 09.01.2022 r.

  

  1. Dzisiaj kończy się w liturgii okres Narodzenia Pańskiego.
  2. W poniedziałek przypada pierwsza rocznica śmierci śp. Ks. Bpa Adama Dyczkowskiego.
  3. Od poniedziałku do soboty trwają spotkania kolędowe w kościele. Zapraszamy w tym tygodniu wiernych z ulic:

Poniedziałek, 10 stycznia: ul. Leszka Białego, Łokietka 11 – 44

Wtorek, 11 stycznia: ul. Ks. Żagańskich, Księcia Jana, Księżnej Mechtyldy, Łokietka 1–10

Środa, 12 stycznia: ul. Królewska 23 – do końca, Królowej Jadwigi

Czwartek, 13 stycznia: ul. Królewska 1 – 22

Piątek, 14 stycznia: ul. Konrada

Sobota, 15 stycznia: ul. Kazimierza Sprawiedliwego

 

  1. Katecheza Neokatechumenalna głoszona będzie w poniedziałek o godz. 19.00, a w czwartek zostanie zakończony cykl katechez i wręczenie Biblii.
  2. Katechezy przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych odbędą się w piątek i sobotę po Mszy św. wieczornej i spotkaniu kolędowym około godz. 19.00.
  3. Dziękujemy za wsparcie Parafii składane na tacę czy przez dyspozycję bankową: „Nasza Świątynia” oraz za ofiary na Seminarium Duchowne.
  4. DziękujemyGrupie Królowej Pokoju” za przygotowanie żłóbka i dekoracji przed ołtarzem, dziękujemy Panom z Neokatechumenatu za przygotowanie choinek, a „Grupie Seniorek św. Józefa” za wystrój choinek. Dziękujemy Grupie Dziecięcej z opiekunami za przygotowanie Jasełek, także Chórowi „Laudate Dominum” za koncerty kolęd w czasie tegorocznego świętowania Narodzin Pana Jezusa i Grupie Uwielbienia za animację tej modlitwy. Dziękujemy także Pani Oli za intensywną posługę w zakrystii oraz kilku Panom za zawieszenie ofiarowanych dla kościoła obrazów.
  5. Prasa katolicka wyłożona jest przy wyjściach ze świątyni, w zakrystii zaś można nabyć „Grodowiecki Kalendarz Ścienny” na rok 2022.
  6. Życzymy wszystkim Bożej opieki i błogosławieństwa.
  7. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności: +Barbara Szala, +Danuta Żmurko, +Franciszek Gieroń, +Marian Franciszek Romak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. A Światłość wiekuista niechaj im świeci.