Wielkanoc 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  NIEDZIELA WIELKANOCNA  ROK C  17.04.2022

 

 1. Dzisiaj w uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego składamy wszystkim naszym Parafianom najlepsze życzenia, prosząc by moc Jego Zmartwychwstania dotarła do każdego serca ludzkiego, bowiem Chrystus czyni wszystko nowym. Wesołego Alleluja!
 2. Świętowanie Wielkanocy trwa do Niedzieli Miłosierdzia Bożego. Codziennie o godz. 15.00 odmawiamy Nowennę do Bożego Miłosierdzia. Już dzisiaj zapraszamy by za tydzień przyjmować łaski odpustowe, które są owocem prośby o odpuszczenie kar za grzechy.
 3. W poniedziałek Wielkanocny Msze św. odprawiane będą wg porządku niedzielnego.
 4. Od wtorku Msze św. poranne odprawiane będą o godz. 7.00.
 5. We wtorek o godz. 18.00 Grupa dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny.
 6. W czwartek od godz. 17.30 Grupa Czcicieli Przenajdroższej Krwi Chrystusa zaprasza na spotkanie z S. Haliną ASC oraz Mszę św. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejną katechezę o św. Józefie w ramach drogi 33 dni przygotowania do konsekracji św. Józefowi.
 7. Najbliższy piątek przypada w Oktawie Wielkanocy, dlatego tego dnia nie obowiązuje post.
 8. Z piątku na sobotę (22/23 kwietnia) odbędzie się  parafii św. Mikołaja w Głogowie czuwanie modlitewne w intencji naszej Ojczyzny. Rozpoczęcie w piątek Apelem Maryjnym o godz.21.00, Eucharystia o godz. 24.00 i Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 3.00.
 9. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego jest Uroczystością Odpustową w naszej Parafii. Na każdej Mszy św. można uzyskać łaskę odpustu związaną z Patronatem Parafii. Główna Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.30. Natomiast o godz. 16.00 zapraszamy na modlitwę uwielbienia Boga za Jego niezgłębione Miłosierdzie.
 10. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia – po Mszach św. organizowana jest w diecezji zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas.
 11. Najbliższy  Kurs Przedmałżeński rozpocznie  się w niedzielę 24 kwietnia  o godz. 18.30 w parafii  pw. św. Maksymiliana M. Kolbe w Głogowie przy ul. Legnickiej 2.
 12.  Zachęcamy do wzięcia ze sobą do domu prasy katolickiej.
 13.  Dziękujemy wszystkim za wspólne przeżywanie Świętych Dni Triduum Paschalnego. Poznajemy i uwielbiamy w ten sposób niezgłębioną i odkupieńczą Miłość Bożą względem
 14.  grzesznego świata. Dziękujemy Grupie Czcicieli Najdroższej Krwi Chrystusa i Kierownictwu Scholi Dziecięcej za przygotowanie dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękujemy obsłudze zakrystii, służbie liturgicznej, muzycznej i dekoracyjnej za zaangażowanie, aby inni mogli przeżywać godnie te Święta. Bóg zapłać!
 1. Wszystkim życzymy Wesołego Alleluja! Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja! Prawdziwie Zmartwychwstał. Alleluja!