Wniebowstąpienie Pańskie 2022

OGŁOSZENIA –  WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE, ROK C  29 maja 2022

 

 1. Trwa Nowenna do Ducha Świętego. Dzisiaj w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego zapraszamy o godz. 16.00 na modlitwę Uwielbienia Boga, podczas której śpiew poprowadzi znany w Polsce zespół muzyki religijnej – „SANCTUS”.
 2. We wtorek przypada święto Nawiedzenia NMP.
 3. W środę o godz. 18.00 spotyka się grupa „Matki w modlitwie”, w czwartek natomiast „Apostolat Margaretka”.
 4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. W czwartek i piątek odwiedziny chorych z Komunią św. od godziny 9:00.
 6. W piątek o godz. 20.00 rozpocznie się modlitwa zadośćuczynienia Sercu Jezusa i Maryi: Wigilia Dwóch Serc. Zapraszamy!
 7. Zapraszamy wszystkich mężczyzn na „Męski Różaniec” ulicami Głogowa, który odbędzie się w sobotę (4 czerwca 2022r.). Rozpoczęcie o godz. 10:15 na dziedzińcu Kościoła Bożego Ciała.
 8. W sobotę zapraszamy o godz. 19.00 na czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego.
 9. Ze względu na Wigilię Zesłania Ducha Świętego, „Kurs przedmałżeński”          w naszej Parafii rozpocznie się w niedzielę 5 czerwca i potrwa do czwartku         9 czerwca. Spotkania odbywać się będą po Mszy św. wieczornej w kościele. Zapraszamy osoby zainteresowane.
 10. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 7:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz Radia Maryja i TV Trwam.
 11. Za tydzień w niedzielę po Mszach św. odbędzie się w Polsce zbiórka do puszek na rzecz Centrum Opatrzności Bożej.
 12. Od 1 czerwca Nabożeństwa Czerwcowe odprawiane będą o godz. 17.30.
 13. Dziękujemy za wsparcie naszej Parafii, złożone przez konta bankowe z celem „Nasza świątynia”, na tacę oraz na rzecz remontu i konserwacji dachu. Bóg zapłać.
 14. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej wyłożonej przy wyjściu z kościoła.
 15. W dniach 16-18 czerwca w naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli i Bł. ks. Bronisława Markiewicza.         Zapisy w zakrystii.