Wniebowstąpienie Pańskie A

OGŁOSZENIA – WNIEBOWSTĄPIENIE  PAŃSKIE A,  21.05.2023

 1. Trwa Nowenna do Ducha Świętego; Nabożeństwa Majowe o godz. 17.15.
 2. W poniedziałek o godz. 18.45 odbędzie się spowiedź św. przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania oraz próba ze świadkami.
 3. W czwartek o godz. 17.00 ks. Bp Paweł Socha udzieli Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży z naszej Parafii.
 4. Głogowskie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym zapraszają w czwartek o godz. 18.00 na Mszę świętą oraz modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie w kościele Bożego Ciała w Głogowie.
 5. W piątek 26 maja Nabożeństwo do Królowej Pokoju. O godz.18.00 Msza Św. oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu i Agapa.
 6. Akademia Cywilizacji Miłości zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie w sobotę 27.05 o godz. 12.00. Zbiórka przy wejściu do Kaplicy Adoracji.
 7. W sobotę 27 maja od Mszy św. wieczornej świętować będziemy Wigilię Zesłania Ducha Świętego. O godz. 19.00 Uwielbienie Boga wyśpiewają chóry: „Za Tobą” oraz „Laudate Dominum”. Zapraszamy.
 8. W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego na Mszach św. śpiewać będzie Chór Muzyki Sakralnej z Tarnopola.
 9. Pragniemy poinformować, że w dniach 16-18 czerwca odwiedzi naszą Parafię Figura św. Michała Archanioła z Groty Objawień na Gargano. Program na plakatach.
 10.  Zapraszamy do rejestracji na 3-dniowe „Seminarium Wiary” w dniach od 29 czerwca do 1 lipca. Spotkanie poprowadzi Papieski Misjonarz Miłosierdzia Ojciec James Manjackal. Z tyłu kościoła wyłożone są folderki informacyjne z programem.
 11.  Dziękujemy wszystkim za ofiary składane na tacę lub jak przelew bankowy „Nasza Świątynia.”
 12.  Zakończyły się prace konserwacyjne przy dachu kościoła i budynków parafialnych. Koszt prac wyniósł 90 533,36 PLN. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w tym dziele.
 13. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.
 14.  Odeszli do wieczności: +Wacław Suszek; +Józef Kobiałka; +Edward Józef Świżek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. A Światłość wiekuista niechaj im świeci.