XXIX Niedziela Zwykła, 17.10. 2021 r.

 1. poniedziałek przypada święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach Służby Zdrowia.
 2. We wtorek rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Dziękujmy Bogu za kapłana, świadka prawdy w czasach zniewolenia. Tego dnia czcimy też św. Józefa w Jego Roku Świętym.
 3. W czwartek Czciciele Przenajświętszej Krwi Chrystusa zapraszają na miesięczne spotkanie modlitewne: różaniec i Mszę św. od godz. 17.15
 4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.
 5. W piątek przypada wspomnienie w liturgii św. Jana Pawła II, po Mszy św. wieczornej poświęcenie Róż i modlitwa za przyczyną św. Rity.
 6. W sobotę podczas Różańca odbędzie się także modlitwa za przyczyną św. O. Pio.
 7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych; zachęcamy do duchowego przygotowania się do uroczystości i porządkowania grobów. W tym roku liturgię na cmentarzu 1 listopada poprowadzi nasza Parafia. Prosimy o zorganizowanie się około 20 Panów w celu obsługi nabożeństwa na cmentarzu.
 8. Od dzisiaj wyłożone są z tyłu kościoła kartki na wypominki za naszych bliskich zmarłych, dobroczyńców, obrońców Ojczyzny, kapłanów i wychowawców. Wyłożone kartki opatrzone są datą i według podanej daty zanoszona będzie modlitwa w intencji polecanych zmarłych. Prosimy o składanie wypełnionych kartek w kopertach na tacę lub w zakrystii. W miarę potrzeby będą dodawane następne daty.
 9. Zapraszamy na drogę całkowitego oddania się Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi jako niewolnicy z miłości wg Traktatu o Doskonałym Nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny Św. Ludwika. Rozpoczęcie 5 listopada przy Parafii pw. Św. Mikołaja w Głogowie. Zapisy i szczegóły pod numerem telefonu: 721-043-408
 10. Modlitwa różańcowa dla dzieci od pn.-pt. o godz. 16.30, a dla dorosłych codziennie o godz. 17.15.
 11. Dziękujemy za wszelkie wsparcie naszej Parafii składane na tacę lub jako dyspozycja bankowa z dopiskiem: „Nasza Świątynia”. Bóg zapłać wszystkim.
 12. Święci Tygodnia: poniedziałek – św. Łukasza, Ewangelisty; środa – św. Jana Kantego; piątek – św. Jana Pawła II;
 13. Życzymy wszystkim Błogosławionego Tygodnia.
 14. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności z naszej Parafii śp. Zbigniew Wojciechowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. A Światłość wiekuista…