Koło Przyjaciół Radia Maryja

W naszej parafii Koło Przyjaciół Radia Maryja powstało w 2004 r. Ksiądz kanonik Janusz Idzik,  proboszcz parafii, który jest również opiekunem duchowym naszego koła, jest też bardzo zaangażowany w to wielkie Boże dzieło.

W każdy drugi dzień miesiąca jest sprawowana Msza Św. w intencji Ojczyzny, osób duchownych oraz ofiarodawców, także tych którzy odeszli do Pana. Przed Mszą Św. zapraszamy na modlitwę różańcową. Serdecznie dziękujemy za dobrowolne ofiary, dzięki którym Radio Maryja i TV Trwam mogą nadal istnieć. Corocznie organizujemy pielgrzymki w grudniu do Torunia na kolejne rocznice powstania Radia Maryja oraz w lipcu do Częstochowy na spotkanie i Mszę Św. Rodziny RM.

Niech dobry Bóg z serca nam błogosławi, a Maryja, Gwiazda Nowej Ewangelizacji, uprasza potrzebne łaski.

Krystyna Serafin – przewodnicząca koła

Aleksandra Nowak – zastępca przewodniczącego

Leokadia Karwat – rzecznik prasowy