INTENCJE MSZALNE

PARAFIA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

w Głogowie

16.06 – 22.06. 2024

 

 

 

 

11 NIEDZIELA B,  16.06.2024

 

 

7:30 +Klaudia Suszek (16 greg.) Ks. Janusz
 
9:30 Zbiorowa: 1) +Jerzy Zawieja (1 r. śm.) i za zm. z rodziny Zawieja, Dyja, Gardynik, Matyla; 2) +Władysław Ociepa (z ok. 100 urodzin w 11 r. śm.) oraz +Wiktoria (57 r. śm.), +Irena (19 r. śm.), +Stefan Strączyński (27 r. śm.), +Janina (31 r. śm.); 3) +Jan Drankiewicz, +Elżbieta, +Michał Majdańscy; 4) ++Sabina i Kazimierz Hryniewicz, ++Bolesława i Stefan Piwońscy o dar życia wiecznego;  5) +Zygmunt Kaźmierczak (od uczest. pogrzebu); 6) +Genowefa Dąbrowska; 7) Przebłagalna za grzechy zmarłych przodków; 8) ++Bronisława i Tadeusz Baranowscy, ++Władysława i Julian Dyk oraz zmarli z tych rodzin; Ks. Proboszcz
 
11:00 Dz. – Bł. z okazji 1 rocznicy przyjęcia Komunii św. i dziękczynna za wszelkie łaski mijającego roku szkolnego Ks. Piotr
11:00 ++Katarzyna, Wojciech Markowscy, ++Czesław, Edward i zm. z rodz. Kucharskich Ks. Artur
     
12:30 Dz. – Bł. z okazji 40 rocznicy sakramentu małżeństwa Jolanty i Andrzeja z prośbą o Boże Bł. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata małżeńskiego życia Ks. Proboszcz
Po Mszy św. Chrzest św. – Wiktor Paweł Rudyk Ks. Artur
     
17:30 Nabożeństwo czerwcowe Ks. Piotr
18:00 +Katechetka Lucyna Jurków (int. od sąsiadów i znajomych) Ks. Piotr
     
19:00 Miesięczne Nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski Ks. Proboszcz
21:00 Apel Jasnogórski  
 

PONIEDZIAŁEK, 17.06. 2024 – św. Brata Alberta Chmielowskiego

 

7:00 latin +Klaudia Suszek (17 greg.) Ks. Proboszcz
      
11:00 +Genowefa Dąbrowska (pogrzeb Brzostów) Ks. Artur
     
17:30 Nabożeństwo czerwcowe Ks. Piotr
18:00 +Tomasz Mankiewicz (3 r. śm. – int. od rodziców i rodzeństwa) Ks. Piotr
  

WTOREK – 18.06.2024  

 

7:00 +Klaudia Suszek (18 greg.) Ks. Proboszcz
     
17:30  Nabożeństwo czerwcowe Ks. Piotr
18:00 +Feliks Jagodziński (1 r. śm.) Ks. Artur
18:00 +Janina Sokół o radość nieba (int. od przyjaciół rodziny) Ks. Piotr
 

ŚRODA, 19.06.2024 – św. Romualda, opata

 

7:00 +Klaudia Suszek (19 greg.) Ks. Proboszcz
15:00 Msza św. pielgrzymów do Medugorje Ks. Piotr
     
17:30 Nabożeństwo czerwcowe Ks. Artur
18:00 Zbiorowa: 1) O zdrowie i Boże Bł. w dniu imienin dla Janiny Gabrysz i Justyny Serwinowskiej (int. od Róży Matki Bożej Ostrobramskiej);            2) Z okazji urodzin żony Grażyny, córki Natalii i syna Marcina prosząc o Boże Bł., opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i dary Ducha Świętego; 3) w int. Aleksandry o Boże Bł., opiekę Matki Bożej z okazji urodzin; 4) W pewnej intencji;   Ks. Artur
 

CZWARTEK, 20.06. 2024

 

7:00 +Klaudia Suszek (20 greg.) Ks. Proboszcz
     
17:30 Nabożeństwo czerwcowe Ks. Artur
18:00 +Ryszard Olszewski (2 r. śm.), +Mikołaj, +Stefan z rodz. Szydłowskich, ++Czesława i Antoni Długaszewscy Ks. Artur
 

 PIĄTEK, 21.06.2024 – św. Alojzy Gonzaga, zakonnik

 

7:00 +Klaudia Suszek (2 greg.) Ks. Janusz
     
15:00  +Henryk Wachowiak (4 r. śm.) Ks. Proboszcz
     
17:30 Nabożeństwo czerwcowe Ks. Artur
18:00 +Cecylia Józefowska, +Fabian, +Jadwiga, +Eugeniusz, +Janina, +Ignacy Wita, +Genowefa Ks. Artur
 

 SOBOTA, 22.06.2024 – św. Jana Fishera, bp i Tomasza More, męczenników

 

7:00 +Klaudia Suszek (22 greg.) Ks. Proboszcz
     
17:30 Nabożeństwo czerwcowe Ks. Artur
18:00 +Antoni Hetmańczuk (32 r. śm.) Ks. Artur